GRONO PEDAGOGICZNE
W ROKU SZKOLNYM 2022/2023
- Wolska Agata- dyrektor;
- Wilmańska Anna– wicedyrektor, nauczanie zintegrowane, matematyka, logopedia;
- Zarzycka Wioleta– pedagog szkolny,wdżwr, socjoterapia;
- Berda Anna- nauczanie zintegrowane, j.angielski, rewalidacja;
- Biełowa Śnieżana- nauczanie zintegrowane, rewalidacja;
- Chmielewska Aleksandra - plastyka, wychowawca świetlicy;
- ChyłaMałgorzata - (nauczanie zintegrowane, wdżwr), ZNP;
- Ćwiklińska–Macierzanka Małgorzata-wychowawca świetlicy, terapia pedagogiczna;
- Drętkiewicz Grzegorz- w-f, nauczyciel wspomagający;
- Duering Izabela- wych. świetlicy, przyroda, biologia, chemia;
- Ferek Tomasz - wdżwr;
- Ganiszewska Natalia - nauczanie zintegrowane, historia;
- Horbarczonek Kamila- j. polski;
- Jankowska - Szwej Renata - muzyka, edukacja dla bezpieczeństwa;
- Januszewska Elżbieta- w-f, n-l wspomagający, wych. świetlicy;
- Jochym Anna- język angielski;
- Kałus Zofia-nauczyciel wspomagający, nauczanie zintegrowane, rewalidacja;
- Kobusińska Aleksandra- j. polski;
- Lipińska Ewa- j. polski;
- Łagoda Patrycja- nauczanie zintegrowane;
- Michalska Katarzyna- religia, matematyka;
- Michałowska - Karaczewska Magdalena- matematyka;
- Miechowicz–Gryka Monika- przyroda,biologia, informatyka,rewalidacja;
- Mikołajczak Radosław - w-f
- Mrowińska Bernadetta- język niemiecki;
- Nierzwicka Jolanta– wychowawca świetlicy, informatyka;
- Nowosad Piotr- historia;
- Pantoł Bożena - doradztwo zawodowe;
- Pantoł Małgorzata- nauczanie zintegrowane, etyka;
- Pasek Paweł- geografia;
- Popławska Urszula - język angielski;
- Potomska–Jakubek Ewa– nauczanie zintegrowane;
- Redka Joanna- nauczyciel wspomagajacy;
- Sadowska Magdalena – matematyka;
- Stadnik Wiesława– nauczyciel wspomagający, terapia pedagog.;
- Stasiak Wiesława - n-l wspomagajacy, geografia;
- Stępkowska Jolanta– nauczanie zintegrowane, rewalidacja;
- Szczepańska - Kowalska Anna- rewalidacja, na-l wspomagający;
- Szczygieł Elwira - biblioteka, nauczyciel wspomagajacy;
- Szewczyk Elżbieta– religia, rewalidacja;
- Szewczyk - Krupecka Weronika– wychowawca świetlicy, nauczyciel wspomagający;
- Tokarzewicz Marta- nauczyciel wspomagający;
- Zdanowicz Sławomir -technika, informatyka;
- Zmitrowicz Angelika - język angielski;